Yhteystiedot

Petteri Nyyssönen

Petteri Nyyssönen
Toimitusjohtaja
+358 50 434 6300
petteri.nyyssonen@mittametalli.fi

Jukka Merikari

Jukka Merikari
Projektipäällikkö, teollisuus
+358 40 567 2776
jukka.merikari@mittametalli.fi

Tomi Hiltunen

Tomi Hiltunen
Projektipäällikkö, laivateollisuus
+358 44 980 8290
tomi.hiltunen@mittametalli.fi

Matti Mikkonen

Matti Mikkonen
Projektipäällikkö, kalusteteollisuus
+358 50 466 4367
matti.mikkonen@mittametalli.fi

Juha Järvinen

Juha Järvinen
Projektimyynti ja suunnittelu
+358 50 375 6266
juha.jarvinen@mittametalli.fi

Katja Nieminen

Katja Nieminen
Myynti, levyleikkeet
+358 50 364 3177
katja.nieminen@mittametalli.fi

Tapu Kolehmainen

Tapu Kolehmainen
Putkilasermyynti
+358 40 0947 374
tapu.kolehmainen@mittametalli.fi

Sini Alanko

Sini Alanko
Asiakaspalvelu
+358 50 430 6465
sini.alanko@mittametalli.fi

Mari Mikkonen

Mari Mikkonen
Asiakaspalvelu
+358 50 439 9390
mari.mikkonen@mittametalli.fi

Kati Hutri

Kati Hutri
Asiakaspalvelu, taloushallinto
+358 50 476 0404
kati.hutri@mittametalli.fi

Motivoitunut henkilöstömme takaa että asiakaslupauksen lunastaminen toteutuu.

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa: etunimi.sukunimi@mittametalli.fi

Mittametalli Oy

Osoite
Saarelankatu 4, 18100 Heinola
Puhelin
+358 10 526 3710
Lähettämö +358 50 511 7013